Detail pozice

Worldline jako součást skupiny ATOS je evropským lídrem v oblasti platebního styku a transakčních služeb. V současné době působí v České republice pod značkou KB SmartPay.

Klienty Worldline jsou lokální obchodníci, velké národní společnosti i nadnárodní korporace podnikající v nejrůznějších oborech, ale také municipality a banky.
Společnost se zaměřuje na 3 hlavní oblasti: Akceptace platebních karet & platební terminály; Mobilita a eCommerce; Zpracování finančních transakcí a licencování software. Naše řešení si kladou za cíl zprostředkovat našim zákazníkům kompletní řešení pro oblast bezhotovostních plateb. Naše produkty reflektují nejnovější trendy, jsou ale zároveň uživatelsky jednoduchá, s nejvyšší úrovní zabezpečení a vysokou užitnou hodnotou.

Dispute Team Leader

Do našeho projektového týmu hledáme samostatnou/ého a zodpovědnou/ého kolegyni/kolegu na pozici koordinátora.

Popis pozice:

  • navrhování, realizace a kontrola klientského servisu
  • spoluúčast na řízení call-centra
  • organizační a administrativní podpora týmu/projektu
  • operativní řešení záležitostí spojených s obchodními požadavky zákazníků

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • orientace v systémech platebních karet výhodou
  • schopnost adaptace na specializované aplikace a informační systémy
  • angličtina výhodou
  • znalost MS Office
  • odpovědnost, smysl pro detail a organizační schopnosti
  • flexibilita

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • proplacení prvních 3 dnů nemoci
  • stravenky
  • extra dny volna navíc - Bridge Days
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook, mobilní telefon (+ firemní tarif)
  • systém benefitů Cafeterie
  • možnost dalšího kariérního a profesního růstu
  • práce v přátelském kolektivu s prostorem k vlastní realizaci
  • občerstvení na pracovišti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rohanské nábřeží 670/17, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (základní)

Zadavatel

KB SmartPay

Kontakt

KB SmartPay
Valentýna Mejzlíková
Rohanské nábřeží 670/17
186 00  Praha 8-Karlín
Czech Republic